Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów w branży IT. Posiadamy ogromne doświadczenie w pracy z firmami oraz instytucjami publicznymi takimi jak gminy i sztkoły. Zajmujemy się wdrażaniem, wspieraniem i naprawą urządzeń IT.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów co osiągamy dopasowując oferty do ich potrzeb. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, rozpoznajemy problemy i wprowadzamy rozwiązania. Cechuje Nas profesjonalizm, stawianie na bezpieczeństwo, dokładność oraz szybkość. W dzisiejszym świecie czas jest bardzo cenny – wiemy o tym i my. Więc jeżeli w Twojej firmie wystąpił problem, mając wykupiony pakiet nie musisz się tym martwić. Za pomocą oprogramowania do połączenia zdalnego połączymy się z Tobą i rozwiążemy problem.

 

JAKOŚĆ

Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprzęt i oprogramowanie najlepszych producentów w dziedzinie IT. Oferujemy również serwis oraz wiedzę naszych specjalistów jeżeli wystąpi potrzeba konfiguracji lub modyfikacji zakupionego sprzętu.

Satysfakcja Naszych Klientów jest naszym priorytetem – dokładamy więc wszelkich starań aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

 

NASI PARTNERZY

Współpracujemy z wiodącymi producentami oprogramowania i sprzętu, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Korzystamy m.in. z produktów takich firm jak:Kaspersky, Eset, Safetica, Arcabit, F-Secure, Veeam, Acronis, Xopero.

 

DOŚWIADCZENIE

Firma SECURE4ME może pochwalić się ogromnym doświadczeniem we współpracy z m.in. biurami rachunkowymi, kancelariami prawniczymi, ośrodkami zdrowia.Zaufały nam również instytucje publiczne takie jak urzędy, placówki oświatowe, ośrodki pomocy społecznej. Doświadczenie, jakie posiada Nasz zespół pozwala na szybką analizę potrzeb Klienta, rozpoznanie problemów z jakimi się stykają, oraz wdrożenie potrzebnych rozwiązań.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Doswiadczony zespół techniczny

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ TECHNICZNY

Nasz zespół specjalistów IT nie ustaje w rozwoju zarówno swojej wiedzy, jak i umiejętnośći. Poszukują również nowych rozwiązań, aby jak najlepiej świadczyć swoje usługi

TERMINOWOŚĆ REALIZACJI

TERMINOWOŚĆ REALIZACJI

Ważny jest dla Nas czas Klienta, dlatego nie narzucamy terminów. Ustalamy je wspólnie

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście. Nasi specjaliści w dziedzinie IT dostosowują ofertę do potrzeb Klienta.

GWARANCJA JAKOŚCI

GWARANCJA JAKOŚCI

Długoletnie doświadczenie, opinie zadowolonych klientów oraz współpraca z wiodącymi w branży IT producentami świadczą o wysokiej jakości oferowanych przez SECURE4ME usług.